Naruto

22. února 2009 v 12:30 | linda(Me)+NARUTOXXL |  Naruto
Uzumaki Naruto - Naruto je hlavní postavou příběhu. Když se Naruto narodil byl do něj zapečetěn devíti-ocasý liščí démon který v ten čas ohrožoval vesnici. Naruto se to však neměl dozvědět a vyrůstal tak sám a všemi odstrkovaný. Naruto proto začal "zlobit", aby si tak získal pozornost ostatních. Jeden z mála lidí kteří byli Narutovi blízcí byl jeho učitel Iruka, který ho naučil, že není sám. Poté co se Naruto stal ninjou. Dostal se do týmu 7. Jeho členy jsou Haruno Sakura, do které je Naruto zakoukaný, Uchiha Sasuke, kterého Naruto nesnáší, protože je moc oblíbený a holky ho zbožňují, a velitelem je Hatake Kakashi. Společně tak musí plnit různé mise. Narutovým snem je stát se Hokagem, nejsilnějším a nejuznávanějším ninjou ve vesnici, ačkoli za začátku jeho ninja schopnosti nejsou nijak ohromující a téměř se mu nepodařilo stát se ninjou. Nejoblíbenější jídlo je ramen. Je oblečen v nepříliš pohledné oranžové kombinéze.

http://shikamaru-68.skyrock.com/pics/176480835.jpg
VĚK:12 (TO JE NORMÁLNÍ NARUTO ASI TAK TA 2,5 ROKU SE STANOU DÍLY NARUTO SHIPUDEN)
jméno:Naruto Uzumaky
Záliba:Jíst ramen,Sakura
Vlastnosti:Tvrdohlavost,Nevzdávání se
(Naruto má sílu kterou ani on o ní neví=má sílu takovou,že se skýmkoli spřátelí i za malou dobu.např.s gaarou ukázal mu cestu že není sám)
Bojovací techniky:
RASENGAN-
Rasengan je speciální a nelehká technika kterou se také učil čtvrtý Hokage. Jde o rotující pohyby chakry do tvaru (přiměřené) koule což není lehké zvládnout. Tréning pro získání této techniky se zkláda ze 3 úkolů. První prasknout balonek naplněný vodou. Druhý prasknout gumový míček a za třetí udžet rotování chakry v prázdném balonku tak aby neprasknul. K této technice nejsou zapotřebí žádné pečetě ale správné ovládání chakry v ruce.
a dál se podívejte zde :http://www.youtube.com/watch?v=3elt1KnZU4M
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama