Sakura Haruno

22. února 2009 v 12:40 | Linda(me)+tess-sakura |  Naruto
Sakura Patří do týmu 7 se Uchihou Sasukem a Uzumaki Narutem. O minulosti se nic moc neví ale ví se,že ji nikdo neměl moc rád.Všichni se jí posmívaly kvůli tomu,že má velké čelo.Pak se ale o ni začala zajímat Yamanaka Ino a pomohla jí.Dala jí stuhu na vlasy a staly se kamarádky.Pak se se Sakurou začali přátelit i ostatní.Ale pak se Sakuře začal strašně líbit Sasuke a Ině se taky líbil a tím přátelství skončilo a začali proti sobě soupeřit o Sasukeho.Sakura Ině vrátila čelenku a přísahala si,že s Ino už nikdy v ničem neprohraje.
Jak jsem už psala,Sakuře se strašně líbí Sasuke a tak si myslí,že u něho má větší šanci než Ino,když je s ním v týmu.Jenomže Sasuke se vůbec nezajímá o holky.Žije jenom pro jedno. Naruta svým způsobem nesnáší a svým způsobem ho má ráda.Naruto jí připadá otravný a blbý protože dělá furt nějaké blbosti atd.
Sakura vyniká ve přesných znalostech pouček a příruček ninjy a je to tím pádem úžasná kunoichi.Dokáže nejlíp z týmu kontrolovat svoji chakru.Ale v ostatním umění ninjy není nic moc.Dokud nevyroste.
Sakura má abych tak řekla dvě mysli protože ta,co je napovrchu je stydlivá a nikdy neřekne to,co si myslí.A ta druhá zase říká všechno,co si Sakura myslí.Jenomže ji nikdo neslyší.
Její nejlepší technika je asi Kai (zrušení iluze).Když jí pak trénuje Tsunade tak se hodně výrazně zlepší.
Sakuřina nejčastější hláška je Shaannarou - Šán-naró,což nic neznamená ale překládá se jako Hell Yeah - Sakra jó! v angličtině nebo Kua v českých titulkách k Narutovi.
Slovo Haruno znamená "jarní pole" a Sakura znamená květ třešně, třešeň je národní rostlina v Japonsku. Sakura je jedno z nejběžnějších jmen v anime.

Sakura postupem času zjistí že má brutální sílu jako 5 hokage(což je taky její mistr(Tsunade)).Stane se taky z jeden nejlepších lékařských ninju v listové vesnici.
Což její povaha a síla je opravdu podobná tsunade.

Věk:12
záliba:Sasuke,bití naruto,a nadávání Ino
Vlastnosti:Silná povaha,Chytrá a taky výbušná
bojová umění:
Techniky: Shousen Jutsu - technika tajemné pěsti
Chakra no Enjintou - Chakrový skalpel
Dokumeki no Jutsu - technika extrakce jedu
Tsutenkyaku - bolestivá noha z oblohy
Bunshin no Jutsu - klonování
Kawarimi no Jutsu - přemístění, nahrazení
Sakura Fubuki no Jutsu - technika bouře třešňových květů
Henge no Jutsu - technika přeměny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama